ВР прийняла за основу законопроект про збір та облік єдиного соцвнеску

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону №6525 "Про збір та облік єдиного соціального внеску". За відповідне рішення проголосували 237 депутатів з 412 зареєстрованих в залі.

Законопроектом пропонується консолідувати в одному органі - Пенсійному фонді України, подібні для усіх фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування функції. А саме: взяття на облік платників, формування та ведення Державного реєстру соціального страхування (який включатиме організаційно - технічну систему відомостей про страхувальників і застрахованих осіб), забезпечення єдиної звітності, здійснення контролю за повнотою та своєчасністю справляння єдиного соціального внеску.

Крім цього, пропонується запровадити сплату єдиного соціального внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та його розщеплення Державним казначейством України на централізовані рахунки фондів соціального страхування.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся