ВР прийняла за основу зміни до Кодексу законів про працю щодо перенесення робочих днів

Верховна Рада України прийняла за основу проект закону "Про внесення змін до статті 67 Кодексу законів про працю України (щодо перенесення робочих днів)".

За відповідне рішення проголосували 305 з 410 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Проект закону (№5187 від 02.10.2009 р.), ініційованого нардепом від фракції Партії регіонів Ю.Мірошниченком, передбачає Кабінетом міністрів з метою створення сприятливих умов для використання святкових та неробочих днів, а також раціонального використання робочого часу, своїм розпорядженням може рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій переносити робочі дні у порядку і на умовах, установлених законодавством, для працівників, яким встановлено п'ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями.

Законопроектом пропонується визначити, що Кабінет міністрів видає таке розпорядження не пізніше ніж за три місяці до дати першого робочого дня, що переноситься.

Окрім того, відповідно до проекту, керівники підприємств, установ та організацій у разі використання рекомендації Кабінету міністрів не пізніше ніж за два місяці до дати першого робочого дня, що переноситься, видають наказ про перенесення робочих днів на підприємстві, в установі або організації.

Також законопроектом пропонується передбачити, що спеціальний режим роботи банків та їх установ у зазначені дні встановлює Національний банк України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся