ВР прийняла в цілому законопроект про врегулювання видачі копій ліцензій фізичним особам - підприємцям

НовиниПолітика    03.11.2011 - 11:00

Верховна Рада Україна (ВР) сьогодні прийняла в другому читанні і в цілому як закон урядовий законопроект, який повинен врегулювати питання видачі копій ліцензій фізичним особам - підприємцям, які ведуть господарську діяльність у декількох місцях. Відповідний проект закону "Про внесення змін до закону" Про ліцензування певних видів господарської діяльності "(№ 8450 від 28 квітня 2011 р.), ініційований Кабінетом міністрів Україні, підтримали 252 народних депутатів.
Чинний закон доповнено положенням, яке передбачає, що "окреме місце проведення фізичною особою-підприємцем господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, - це територія, приміщення, які відповідають вимогам ліцензійних умов, знаходяться поза місцем проживання такої особи та належать їй на праві власності або користування".
Згідно з проектом, засвідчена органом ліцензування копія ліцензії видається ліцензіату - юридичній особі на кожну філію, інший відокремлений підрозділ, а ліцензіату - фізичній особі-підприємцю на кожне відокремлене місце, де відповідний ліцензіат буде провадити зазначений у ліцензії вид господарської діяльності, та підтверджує право ліцензіата на таку діяльність.
У разі припинення провадження зазначеного у ліцензії виду господарської діяльності за місцем провадження такої діяльності, на яке була видана копія ліцензії, ліцензіат зобов'язаний протягом десяти робочих днів з дати повідомити про це орган ліцензування у письмовій формі. Орган ліцензування повинен внести відповідні зміни до ліцензійного реєстру не пізніше наступного робочого дня з дати надходження такого повідомлення.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top