ВР ухвалила програму розвитку мінерально-сировинної бази України до 2030 р

Четвер 21 квітня 2011 11:06

Верховна Рада України (ВР) сьогодні, 21 квітня, в ході ранкового засідання ухвалила у другому читанні та в цілому урядовий законопроект щодо подовження програми розвитку мінерально-сировинної бази України до 2030 р. Відповідний проект № 7360 від 11.11.2010 р., ініційований Кабінетом міністрів України, підтримали 247 народних депутатів.

Ухвалений законопроект закон "Про затвердження загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України на період до 2010 р." викладає у новій редакції як закон "Про затвердження загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази України на період до 2030 р.".

Внесені зміни дозволяють продовжити дію програми до 2030 р. і стосуються оцінки загального стану мінерально-сировинної бази України, змісту напрямків по видах мінеральної сировини, механізмів, етапів та очікуваних результатів її реалізації, у тому числі розрахунки обсягів фінансування та перелік заходів.

Згідно із документом, метою програми є задоволення потреб національної економіки у мінеральній сировині за рахунок власного видобутку, зменшення залежності України від імпорту мінеральної сировини та збільшення експортного потенціалу країни за рахунок власного видобутку корисних копалин, що мають великий попит на світовому ринку

Нагадаємо, 11 січня 2011 р. ВР прийняла за основу даний урядовий законопроект

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся