ВР ухвалила урядовий законопроект щодо процедури утилізації військового майна

Верховна Рада України (ВР) у ході вечірнього засідання ухвалила у другому читанні та в цілому урядовий законопроект "Про внесення змін до закону "Про правовий режим майна у Збройних силах України" (щодо удосконалення процедури утилізації військового майна)". Відповідний проект, (№ 7048 від 26.08.2010 р.), ініційований Кабінетом міністрів, підтримали 318 народних депутатів.

Ухвалений акт визначає поняття "утилізації військового майна", порядок здійснення такої утилізації, її фінансування та контроль за цим процесом.

Згідно із законом, "Утилізація військового майна - це проведення організаційних, наукових, технічних, економічних, екологічних, санітарних, протиепідемічних та інших робіт (заходів), що забезпечують переробку військового майна.

Відновлені в ході таких робіт (заходів) компоненти військового майна, зокрема агрегати, системи, вироби або елементи, після ремонту чи модернізації та приймання їх в установленому порядку можуть використовуватися за призначенням відповідно до закону.
Державний контроль за утилізацією військового майна здійснюється Міністерством оборони України, іншими органами державної влади відповідно до закону в тому числі шляхом перевірки, ревізії, огляду та обстеження суб'єкта господарювання, що проводить утилізацію;
огляду території або приміщення, які використовуються для провадження господарської діяльності, і ознайомлення з відповідними документами.

Кабінет міністрів України розробляє і затверджує Державну програму утилізації озброєння, військової техніки, боєприпасів та іншого військового майна.

Утилізація військового майна проводиться за рахунок коштів державного бюджету, міжнародної фінансової допомоги та інших передбачених законодавством джерел".

Передбачено, що кошти, що надходять від реалізації продуктів утилізації озброєння, військової техніки і боєприпасів, зараховуються до державного бюджету України та згідно із законом про державний бюджет України на відповідний рік використовуються для фінансування заходів з утилізації озброєння, військової техніки і боєприпасів.

Нагадаємо, 21 жовтня 2010 р. Верховна Рада України прийняла за основу цей проект закону.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся