ВР ухвалила зміни до закону щодо особливостей банкрутства підприємств, що у своїй діяльності використовують ядерну енергію

Верховна Рада України ухвалила закон "Про внесення змін до статті 43 закону "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (щодо підприємств, які у своїй діяльності використовують ядерну енергію)".
За відповідне рішення проголосували 286 з 412 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Згідно ухваленого законодавчого акту (№ 6413 від 20.05.2010 р..), що був ініційований Кабінетом міністрів України, встановлено особливості банкрутства підприємств, що у своїй діяльності використовують ядерну енергію, зокрема, орган державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки (або його регіональні інспекції) визнається учасником справ про банкрутство таких підприємств.
Зокрема, чинний закон доповнено положенням, згідно з яким "особливо небезпечними підприємствами визнаються також підприємства, діяльність яких пов´язана з використанням ядерної енергії".

Передбачено також, що "підприємство, діяльність якого пов´язана з використанням ядерної енергії, та щодо якого порушено справу про банкрутство, невідкладно повідомляє про це орган державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки або його регіональні інспекції".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся