ВР відхилила законопроект про проведення антитерористичних операцій за межами території України

Верховна Рада України відхилила законопроект №4105 "Про внесення змін до закону України "Про боротьбу з тероризмом" щодо проведення антитерористичної операції за межами території України". За ухвалення законопроекту в першому читанні проголосували 38 депутатів з 425 зареєстрованих в залі.

Законопроектом пропонувалося розширити повноваження Міністерства оборони України щодо виконання Збройними силами України завдань по припиненню міжнародної терористичної діяльності за межами України, що дозволило б залучати його військові підрозділи для припинення вказаної діяльності на об'єктах, розташованих у межах континентального шельфу України та за її межами. Також законопроектом передбачалося відповідне розширення повноважень Антитерористичного центру при Службі безпеки України щодо координації діяльності суб'єктів, які ведуть боротьбу з тероризмом чи залучаються до відповідних антитерористичних операцій в Україні та за її межами.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся