ВР відхилила зміни до законодавства щодо впровадження нових стандартів і радіотехнологій

Верховна Рада України відхилила проект закону "Про внесення змін до деяких законів України (щодо впровадження нових стандартів і радіотехнологій)".

За даний проект проголосували 89 з 408 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Законопроект (№2034-д від 18.06.2010 р.) передбачав внести зміни до закону України "Про телекомунікації", якими передбачається норма щодо переоформлення ліцензії на вид діяльності у сфері телекомунікацій у зв'язку з впровадженням нових стандартів та/або радіотехнологій відповідно до закону України "Про радіочастотний ресурс України", а також можливість внесення при цьому змін до особливих умов ліцензії. Крім того, визначається, що в таких випадках переоформлена ліцензія на вид діяльності видається одночасно з ліцензією на користування радіочастотним ресурсом. У зв'язку з цим передбачені відповідні уточнюючі зміни до положень закону України "Про радіочастотний ресурс України" щодо процедур розгляду документів та видачі ліцензії на користування радіочастотним ресурсом.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся