ВР відхилила урядові зміни до закону про безпечність та якість харчових продуктів щодо визначення терміна "стандарт"

Верховна Рада України відхилила проект закону "Про внесення зміни до статті 1 закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (щодо визначення терміна "стандарт")".

За даний проект проголосували 173 з 408 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Законопроект (№ 6616 від 01.07.2010р.), ініційований Кабінетом міністрів України, передбачав приведення норми закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів", зокрема визначення терміну "стандарт" у відповідність до міжнародних норм. Передбачено термін "стандарт" викласти у наступній редакції "стандарт - документ, розроблений на основі консенсусу та затверджений уповноваженим органом, що встановлює призначені для загального і багаторазового використання правила, інструкції або характеристики, що стосуються діяльності чи її результатів, включаючи продукцію, процеси або послуги, дотримання яких є необов'язкове. Стандарт може визначати вимоги щодо позначення, упаковки, маркування та етикетування продукту чи процесу, а також щодо термінології, яка вживається стосовно продукту, процесу чи послуги. Стандарт не встановлює вимог щодо безпечності харчових продуктів, які визначаються санітарними заходами".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся