ru ua

ВР не підтримала виділення з держбюджету 2013 р. 212 млн грн на "Повітряний експрес"

Народні депутати України не підтримали законопроект № 3453 "Про внесення змін до закону України "Про Державний бюджет України на 2013 р." щодо збільшення видатків Державному агентству з інвестицій та управління національними проектами України". За відповідне рішення проголосували 212 народних депутатів.

Депутати також не підтримали направлення цього законопроекту на повторне перше читання - за це рішення проголосувало лише 219 депутатів з 226 необхідних. Таким чином, законопроект вважається відхиленим.

Згідно з законопроектом, кошти виділяються у рамках реалізації національного проекту "Повітряний експрес", а саме для поповнення статутного капіталу ДП "Дирекція з будівництва та управління національного проекту "Повітряний експрес" та інших інфраструктурних об'єктів Київського регіону" на суму 212 млн грн.

Ці кошти будуть спрямовані на виконання зобов'язань перед Китайською стороною зі сплати другого траншу страхової премії Китайській корпорації страхування експортних кредитів (China Export & Credit Insurance Corporation), відсотків за користування кредитом, наданим Експортно-імпортним банком Китаю, під державні гарантії України, а також банківської комісії.

Крім того кошти будуть направлені на фінансування видатків з розробки техніко-економічного обґрунтування проекту міська кільцева автомобільна дорога навколо м. Києва від вул. Столичне шосе до автомобільної дороги М-03 Київ - Харків - Довжанський на ділянці Київ - Бориспіль.