ВР на наступному пленарному тижні ухвалить закон, що дозволяє міським радам ліквідовувати районні ради, - М.Чечетов

Верховна Рада на наступному пленарному тижні, з 21 по 25 вересня, ухвалить закон, що дозволяє міським радам ліквідовувати районні ради. Про це РБК-Україна повідомив заступник голови фракції Партії регіонів, один з авторів відповідного проекту закону Михайло Чечетов.

«Раніше ВР дозволила тільки Київській міськраді ліквідовувати районні ради. Міські ради зі всієї України, згідно із старою редакцією закону, також мали право своїми рішеннями ліквідовувати районні ради, але для цього необхідне було проведення місцевого референдуму. Враховуючи, що закон про референдум не ухвалений в цілому, ця норма не працювала. Тому в проекті закону, одним з авторів якого є я, просто записано, що районні ради можуть ліквідовуватися за рішенням міської ради», - сказав він.

М.Чечетов також додав: «Ми плануємо ухвалити цей закон в цілому вже на наступному пленарному тижні».

Сьогодні в ВР зареєстровано законопроект "Про внесення змін до закону "Про місцеве самоврядування в Україні" (щодо права міських рад ліквідовувати районні у містах ради)".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся