ВР Криму скоротила склад президії і кількість постійних комісій парламенту

Середа 16 лютого 2011 15:38

Сьогодні на сесії Верховної Ради Автономної Республіки Крим (АРК) депутати проголосували за зміну складу президії і скоротили чисельність постійних комісій ВР Криму шляхом їх об'єднання. Відповідне рішення було прийнято на пленарному засіданні сесії кримського парламенту 16 лютого, передає кореспондент РБК-Україна.

Постійну комісію Верховної Ради АРК з нормотворчої діяльності, організації роботи ВР і зв'язків з громадськістю очолив Юхим Фікс (фракція "Регіони Криму"), за бюджетну, економічну та інвестиційну політики відповідає Віталій Нахлупін (фракція "Регіони Криму"), по земельних, аграрних питань , екології і місцевого самоврядування - Микола Янакі (фракція "Регіони Криму"), з освіти, науки, у справах молоді і спорту - Валерій Косарєв (фракція "Регіони Криму"), по культурі - Сергій Цеков (фракція "Руське єдінство"), по соціальних питань, охорони здоров'я та у справах ветеранів - Петро Запорожець (фракція "Регіони Криму"), з міжнаціональних відносин і проблем депортованих громадян - Ремзі Ільясов (фракція "Курултай-Рух"), із санаторно-курортного комплексу і туризму - Рустам Теміргалієв (фракція " Регіони Криму "), з будівництва, архітектури та контролю за приватизацією - Костянтин Хлопчиків (фракція "Регіони Криму").
У зв'язку зі змінами у складі президії та ліквідацією комісій зі статусом постійних ВР АРК прийняла відставку і достроково звільнила з посади голів комісій Людмилу Лубіна, Миколу Колесніченко, Володимира Кличникова, Ігоря Лукашева, Володимира Осипенко.
Нагадаємо, раніше у ВР АРК було 12 постійних комісій та 4 зі статусом постійних.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся