ua en ru

На ул. Інститутській знову стрілянина, МВС звинувачує учасників Євромайдану у порушенні перемир'я

В Києві на вул. Інститутській знову стрілянина, МВС звинувачує учасників Євромайдану у порушенні перемир'я. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

В Києві на вул. Інститутській знову стрілянина, МВС звинувачує учасників Євромайдану у порушенні перемир'я. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

Станом на 10:15 вони відкрили вогонь по правоохоронцях. Інформація про жертви уточнюється.

В районі вул. Інститутської учасники масових заворушень відкрили вогонь по працівниках органів внутрішніх справ та намагалися прорватися в напрямку Верховної Ради України.

Наразі стрілянина триває.

Раніше вранці спікер Верховної Ради України Володимир Рибак заявив, що постанову №4158 "Про засудження застосування насильства, яке призвело до загибелі мирних громадян України" підписано.

Дана постанова передбачає заборону використання зброї та відведення військових формувань з Києва та інших міст. Постанова передбачає повернення усіх військових, в тому числі міліції, збройних сил і СБУ, в казарми.

Також забороняється встановлювати блокпости і іншим чином блокувати пересування людей по території України. Згідно з постановою, також повинна бути припинена антитерористична операція, оголошена раніше керівництвом СБУ.

Також ця постанова передбачає звільнення від кримінальної і адміністративної відповідальності всіх затриманих активістів.

У Києві на Майдані Незалежності з вечора 18 лютого тривають активні сутички з правоохоронцями. За даними МОЗ станом на 06:00 21 лютого 2014 р. з 10:20 18 лютого з місця загострення зіткнень в центрі міста Києва до бригад екстреної медичної допомоги та закладів охорони здоров'я міста Києва за медичною допомогою звернулися 577 постраждалих, 369 з них госпіталізовані. З початку зіткнень померли (загинули) 77 осіб.