ВООЗ: 70% випадків кору в Європі припадає на Україну

ВООЗ: 70% випадків кору в Європі припадає на Україну
Ілюстративне фото (facebook.com/screennews.ad)

ООН створить центр з надання допомоги найбільш постраждалим від кору країнам Європи

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) повідомила, що 70% всіх випадків захворюваності на кір в Європі припадає на Україну. Про це повідомляє прес-служба ООН.

Повідомляється, що ООН створить оперативний центр з надання допомоги найбільш постраждалим від кору країнам Європи.

"Тільки в перші два місяці 2019 року було зареєстровано 34 300 випадків зараження на кір в 42 країнах регіону. 13 з цих випадків закінчилися летальним результатом. Всі випадки смертності від кору припадає на три країни - Албанію, Румунію та Україну. На Україну припадає понад 70 відсотків всіх заражень кір в регіоні, виявлених в перші місяці 2019 року", - йдеться у публікації.

Як зазначається, хто буде допомагати країнам домагатися підвищення імунізації і стримувати подальше поширення захворювання.

Повідомляється, що тільки в перші два місяці 2019 року було зареєстровано 34 300 випадків зараження кором в 42 країнах регіону, 13 з цих випадків закінчилися летальним результатом.

Нагадаємо, кір в Україні з початку 2019 року захворіли понад 47 тисяч чоловік, а протягом 19-го тижня кір захворіли 2285 осіб.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся