Для відновлення економіки та миру потрібна зміна влади, - Тимошенко

Фото: Юлія Тимошенко у м. Кам’янське (прес-служба)
Фото: Юлія Тимошенко у м. Кам’янське (прес-служба)

Тимошенко зустрілась з громадою м. Кам’янського

Лише переобрання влади допоможе подолати виклики, які стоять перед Україною – бідність, корупцію та війну. Про це лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко розповіла під час зустрічі з громадою м. Кам’янського, передає РБК-Україна.

"Знаючи про всі проблеми людей, розуміючи, як сьогодні неправильно керують країною, ми мусимо зробити висновки. Дві революції не змінили ситуацію, вони міняли лише обличчя. Але мафія сильна – володіє заводами, телебаченням, грошима, НБУ, бюджетом. Реванш відбувся одразу після Революції гідності, коли люди з майданів повернулися в оселі, а мафія залишилася при владі. Той, хто був міністром у Януковича, сьогодні керує країною на президентській посаді", – наголосила вона.

На думку лідера "Батьківщини", встановити справедливість в країні можна лише шляхом рішучих дій: зміною системи влади шляхом ухвалення нової Конституції на референдумі та впровадженням Нового економічного курсу.

На думку Тимошенко, "Нова Конституція — це початок наведення ладу в Україні".

"Усі країни, які виходили з кризи, починали з правильної влади: підконтрольної, відповідальної та професійної. Ми матимемо зовсім іншу систему, яка діятиме в країні. Не кланову, не олігархічну, а таку, яка є в європейських країнах", – зазначила політик.

Новий економічний курс, над вдосконаленням якого працюють сотні економістів, фінансистів та підприємців по всій країні, дасть людям нову якість життя, зауважила лідер партії. Йдеться про заміну застарілої сировинної моделі  економіки на інноваційну.

"Новий економічний курс – це докорінно нова податкова система. Треба вдвічі скорочувати податки та виводити економіку з тіні. Зміни потребує і пенсійна система, бо підвищення віку виходу на пенсію та зменшення коефіцієнту нарахування, замороження пенсій реформами не були. Треба відновити справедливість", – наголосила лідер "Батьківщини".

Тимошенко також звернула увагу на те, що реформування потребують усі сфери економіки: від грошово-фінансової до виробництва, а без доступних кредитів  під низькі відсотки не відновити середній клас.

Окрім того, політик зазначила, що в Україні обов’язково буде мир, коли піде влада, яка робить статки на війні. Донбас буде звільнений від російських окупантів, а цілісність державних кордонів відновлена, наголосила вона.

Лідер "Батьківщини" упевнена, що настане час, коли "Крим повернеться в Україну". Але для цього потрібно, щоб Україна показала високу якість життя: "І тоді "кримська" стіна, як колись і "берлінська", буде зруйнована".

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся