На Волині розпочала роботу група швидкого реагування поліції, - Аваков

НовиниСуспільство    03.08.2016 - 20:56
Фото: Арсен Аваков
Фото: Арсен Аваков

Територію області будуть цілодобово патрулювати 38 груп швидкого реагування

На Волині сьогодні, 3 серпня, розпочали роботу нові групи швидкого реагування патрульної поліції. Про це повідомив міністр МВС Арсен Аваков на сторінці в Facebook.

"Волинська область - п'ята, після Київської, Львівської, Харківської і Хмельницької, де реалізується наша стратегія створення нової поліцейської системи сервісу і безпеки в сільській місцевості і невеликих міст і селищ", - наголошується в повідомленні.

Як наголошується, територію області будуть цілодобово патрулювати 38 груп швидкого реагування. Всього до складу підрозділів реагування входять 508 співробітників.


"У кожній групі - по двоє поліцейських. Автомобілі оснащені сучасними засобами зв'язку, в тому числі - планшетними ПК, за допомогою яких співробітники мають можливість оперативно отримувати інформацію з електронних баз даних НПУ і МВС. Групи будуть нести чергування в цілодобовому режимі - 4 зміни по 12 годин кожна", - заявив міністр.

Фото: інфографіка по роботі патрульної поліції на Волині

За його словами, інформація про правопорушення спочатку надходить керівнику зміни реагування патрульної поліції відділу (або відділення поліції), далі він на інтерактивній карті в онлайн режимі бачить дислокацію нарядів поліції і керує ними, направляючи на виклики.

У патрульних збільшиться кількість обов'язків.

Фото: на Волині буде працювати 38 груп швидкого реагування поліції

"Патрульні поліцейські будуть виконувати частину функцій, які раніше були закріплені за дільничними інспекторами, співробітниками поліції у справах дітей, а також забезпечувати безпеку дорожнього руху", - додав Аваков.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що поліція планує закупити за Кіотським протоколом авто на суму понад 900 млн гривень.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top