ru ua

"Воля" вимагає в суді від ЦВК зареєструвати кандидатів від партії на вибори у Раду

Політична партія "Воля" вимагає в Київському апеляційному адміністративному суді від Центральної виборчої комісії (ЦВК) зареєструвати кандидатів від партії на позачергові вибори у Верховну Раду України, які заплановані на 26 жовтня.

Політична партія "Воля" вимагає в Київському апеляційному адміністративному суді від Центральної виборчої комісії (ЦВК) зареєструвати кандидатів від партії на позачергові вибори у Верховну Раду України, які заплановані на 26 жовтня. Про це повідомляє прес-служба народного депутата Юрія Дерев'янка.

У позові політична партія просить скасувати постанову ЦВК від 22 вересня 2014 року №1075 "Про відмову в реєстрації кандидатів у народні депутати України, висунутих політичною партією "Воля", в одномандатних виборчих округах".

Також партія просить зобов'язати ЦВК розглянути подані документи для реєстрації кандидатів "Волі" в народні депутати.

Нагадаємо, раніше ЦВК пояснювала відмову в реєстрації кандидатів від "Волі" на вибори у Верховну Раду неправильно оформленими партією документами, оскільки вони, за даними ЦВК, не відповідають вимогам Закону України "Про вибори народних депутатів України".