Військова влада Єгипту зобов'язалась встановити терміни передачі влади цивільній адміністрації
Верховна рада збройних сил (ВСВС) Єгипту зобов'язалась встановити чіткі терміни передачі влади в країні від військових до цивільної адміністрації, повідомляє місцеве агентство MENA.
Також ВСВС обіцяє внести поправки в закон про вибори, який викликав незадоволеність у єгипетській опозиції. Зокрема, представники ВСВС повідомили, що цей орган розгляне можливість припинення військових судів над штатськими і оголосить законодавчі акти, що не допускають участь представників Національно-демократичної партії, створеної колишнім президентом Хосні Мубараком, у політичному житті.
Загальні парламентські вибори в Єгипті повинні пройти 28 листопада 2011 р.
На початку 2011 р. в Єгипті почалися масові акції протесту з вимогою відставки Хосні Мубарака, який правив країною з 1981 р. Під тиском громадськості він пішов у відставку 11 лютого 2011 р., і влада в країні перейшла до ВСВС. Після цього в Єгипті постійно проходять демонстрації і мітинги протесту з вимогою передати владу цивільному уряду і скасувати надзвичайний стан, що діє в країні з 1981 р.