Військові навчання Росії в Криму загрожують життю населення, - розвідка

НовиниНадзвичайні події    12.10.2016 - 11:46
Фото: навчання провели на полігоні "Опук"
Фото: навчання провели на полігоні "Опук"
Латвія привела армію в бойову готовність через навчання ЗС РФ біля кордону Волонтери-розвідники показали військові бази РФ в анексованому Криму

Два ракетних запуску були невдалими

Ракетні стрільби, які Збройні сили Росії провели на полігоні Чорноморського флоту "Опук" в Керчі, загрожували життю місцевого населення та інфраструктури анексованого півострова. До такого висновку прийшло Головне управління розвідки Міністерства оборони України, проаналізувавши невдалі запуски ракет.

 

Обстановка на тимчасово окупованих теріторіях України станом на 12 жовтня У рамках підсумкової перевірки органів упра...

Опубліковано Головне управління розвідки Міністерства оборони України 12 жовтня 2016 р.

Як зазначає розвідка, ракетні стрільби проводили з 3 жовтня екіпажі фрегата "Адмірал Григорович" і протичовнового корабля "Муромець". Постріли виробляли із зенітно-ракетних комплексів "Штиль-1" та "Оса-М". Так, одна з випущених ракет 9М33 впала в море через 2 секунди після старту. Інша ракета 3М24 впала в море на відстані 8 км від берега.

"Враховуючи тактико-технічні характеристики ракети (дальність ураження становить до 130 км), зазначений інцидент міг спричинити загрозу життю цивільному населенню та інфраструктури АР Крим", - уклали в розвідці.

Нагадаємо, 9 жовтня Росія перекинула на флот у анексированном Криму 9 нових винищувачів.

 

Читайте в розділі

Правозахисники звинуватили Туреччину у використанні проти тортур ув'язнених

Мер Бучі має намір оскаржити відсторонення від посади

У Харківській області застрелився екс-начальник Качанівської колонії

On Top