ru ua

Військові ООС отримали новий український БТР "Буцефал"

Військові ООС отримали новий український БТР "Буцефал" Фото (screenshot): новий український БТР "Буцефал" (facebook.com/pressjfo.news)

БТР обладнаний потужною 30-мм гарматою та бойовим модулем

Військовослужбовці операції Об'єднаних сил (ООС) отримали новий БТР "Буцефал", розроблений ДП "Харківське конструкторське бюро машинобудування". Про це йдеться у повідомленні прес-служби ООС на сторінці у Facebook.

Як повідомляють в прес-службі, новітній БТР-4Е "Буцефал" - повнопривідний восьмиколісний бронетранспортер, розроблений в Харкові і виготовляється на заводі імені Малишева.

"Він призначений для транспортування бійців механізованих підрозділів та вогневої підтримки в бою", - зазначили в ООС.

«Буцефал», якого боїться ворог

«Буцефал», якого боїться ворог #ООС #операція_ОС #Разом_до_перемоги Зразки озброєння українського виробництва з кожним днем все частіше з’являються на передовій. Новітній БТР-4Е “Буцефал” – повнопривідний восьмиколісний бронетранспортер, розроблений в Україні Харківським конструкторським бюро з машинобудування і виготовляється на заводі імені Малишева. Він призначений для транспортування бійців механізованих підрозділів та вогневої підтримки в бою. Бойова машина обладнана потужною 30-ти міліметровою гарматою та бойовим модулем, що містить протитанкові керовані ракети “Стугна”. Крім того, БТР-4Е обладнаний двома водометними рушіями і насосами для відкачки води, тому здатний вплав форсувати водні перешкоди. “Буцефал” може ефективно протидіяти навіть важкій броньованій техніці на кшталт танків Т-72, які є на озброєнні російсько-окупаційних військ. Військовослужбовці Об’єднаних сил вже встигли гідно оцінити бойові спроможності новітньої бойової машини. Разом переможемо! Рухаємось далі! Слава Україні!

Опубліковано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation П'ятниця, 28 вересня 2018 р.

Зазначається, що БТР обладнаний потужною 30-мм гарматою та бойовим модулем, що містить протитанкові керовані ракети "Стугна". Крім того, він має два водометних рушії і насоси для відкачки води, тому здатний вплав форсувати водні перешкоди.

"Буцефал" може ефективно протидіяти навіть важкій броньованій техніці на кшталт танків Т-72, які є на озброєнні російсько-окупаційних військ. Військовослужбовці Об’єднаних сил вже встигли гідно оцінити бойові спроможності новітньої бойової машини", - додали у відомстві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що після інцидентів із пожежами на військових арсеналах боєприпасів у Балакліїі та Калинівці, Міністерство оборони України взялось створювати нові сховища для озброєння. На сьогодні триває будівництво 15 таких сховищ.