ru ua

Під час зіткнень на Грушевського до лікарів звернулися 103 протестувальники, - КМДА

За оперативними даними Департаменту охорони здоров'я, станом на 6:00 ранку до лікарів бригад екстреної медичної допомоги звернулося 103 учасники акції протесту на вулиці Грушевського у Києві біля стадіону "Динамо".

За оперативними даними Департаменту охорони здоров'я, станом на 6:00 ранку до лікарів бригад екстреної медичної допомоги звернулося 103 учасники акції протесту на вулиці Грушевського у Києві біля стадіону "Динамо". Про це йдеться у повідомленні прес-служби Київської міської державної адміністрації.
42 з них госпіталізовано. Чотири людини отримали травми середнього ступеня тяжкості (травми очей, кінцівок). Серед інших причин госпіталізації - травми, забиті, рвані рани, черепно-мозкові травми.
Нагадаємо, увечері 19 січня в Києві на вулиці Грушевського біля стадіону "Динамо" сталися сутички мітингувальників і міліції. Мітингувальники закидали правоохоронців камінням, фаєрами, коктейлями "Молотова". При цьому було спалено 6 автобусів і вантажівок правоохоронців. Міліція використовувала проти мітингувальників шумові гранати і гумові кулі. За даними міліції, під час сутичок постраждали понад 70 правоохоронців, в тому числі 49 - госпіталізовані.