ua en ru

ВО "Майдан" 26 грудня презентує статут організації

Робоча група Всеукраїнського об'єднання "Майдан" працює над остаточним варіантом проекту статуту організації та презентує його вже завтра, 26 грудня 2013 р. Про це повідомив комендант Майдану Андрій Парубій на брифінгу у Штабі національного спротиву за підсумками засідання Ради Всеукраїнського об'єднання "Майдан", передаэ прес-служба ВО "Батьківщина".

За словами Парубія, наразі підготовлено проект статуту та створена робоча група, яка завтра запропонує узгоджений варіант.

За його словами, проектом статуту не передбачений інститут співголів ВО "Майдан".

"Є три ланки прийняття рішень: загальні збори; Рада, обрана на Майдані, та Президія", - повідомив Парубій.

У свою чергу, зазначив він, президія складатиметься з сімох осіб: трьох - від політичних партій, однієї - від студентства, однієї - від моральних авторитетів та двох - від громадських організацій. Персональний склад президії буде оголошено завтра.

Також за словами Парубія, статутом передбачено створення обласних та районних осередків ВО "Майдан" та будуть створені комісії по окремим напрямкам діяльності.

Нагадаємо, у неділю, 22 грудня, опозиція заявила про створення загальнонаціональної громадської організації, народного об'єднання "Майдан", метою якої буде боротьба з чинною владою.