У Львівській обл. сума виявлених легалізованих доходів, здобутих злочинним шляхом, за порушеними кримінальними справами склала понад 40 млн грн

За матеріалами управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ДПА у Львівській обл. у 2010 р. порушено 10 кримінальних справ за ст.209 КК України, в тому числі 3 - де сума виявлених легалізованих доходів склала більше 5 млн грн, повідомляє пресс-служба ДПА у Львівській обл.

Сума виявлених легалізованих доходів, здобутих злочинним шляхом, за порушеними кримінальними справами склала 40 млн 396 тис. грн.

З метою відшкодування завданих державі збитків за порушеними кримінальними справами вилучено товарно-матеріальних цінностей та накладено арешт на суму 19 млн 150 тис. грн.

З початку року направлено на розгляд до суду 5 кримінальних справ, порушених за ознаками злочину, передбаченого ст.209 КК України. Судом розглянуто та прийнято рішення по одній кримінальній справі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся