ua ru

У Львові співробітники СБУ затримали одного з керівників Львівської регіональної митниці під час отримання хабара в 7 тис. дол

У Львові співробітники Служби безпеки України (СБУ) затримали одного з керівників Львівської регіональної митниці під час отримання хабара розміром в 7 тис. дол. Про це кореспонденту РБК-Україна повідомили у прес-службі УСБУ у Львівській обл.

"Сьогодні під час здійснення заходів, направлених на виявлення та припинення фактів хабарництва і зловживання владою та службовим становищем в лавах Державної митної служби України, співробітники СБУ затримали заступника начальника Львівської регіональної митниці під час отримання хабара в розмірі 7 тис. дол. Вказану "винагороду" посадовець вимагав і отримав від приватного підприємця за сприяння в оформленні імпортованих товарів за заниженою митною вартістю. Крім цього, при сприянні підрозділу внутрішньої безпеки Державної митної служби України, співробітники СБУ виявили протиправний механізм стягнення хабарів з підлеглих керівників митних постів Львівщини. На даний час вирішується питання про порушення кримінальної справи", - зазначили у прес-службі.