ru ua

Внутрішній аудит КМДА виявив порушень на понад 195 млн грн за III квартал 2014 р., - Кличко

Результати внутрішнього аудиту КМДА тільки за третій квартал цього року виявили порушень на суму понад 195 млн грн. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, повідомили у прес-службі КМДА.

Кличко зазначив, що за вказаний час управлінням внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА було проведено 42 контрольних заходи. Він додав, що серед загальної суми порушень - 89 млн грн - порушення з ризиком втрат, а 40 млн - фактичні втрати.

"За результатами цих заходів були звільнені 4 керівники. До правоохоронних органів ми передали матеріали по дев'яти епізодах, порушено 3 нових кримінальних провадження. При цьому 12 контрольних заходів здійснювалися спільно із правоохоронними органами і по них найближчим часом ми очікуємо відповідного реагування", - сказав Кличко.

Мер Києва зазначив, що притягнення винних до кримінальної відповідальності лежить у площині компетенції вже правоохоронних органів, а не органів місцевого самоврядування.

Також Кличко зазначив, що для підвищення прозорості роботи столичної влади, керівництво КМДА розробляє рішення щодо обов'язкового оприлюднення висновків внутрішнього аудиту за результатами кожного контрольного заходу. За його словами, ефективна робота системи внутрішнього контролю та аудиту КМДА є одним із пріоритетів у боротьбі з корупцією. "І корупцію у столиці ми знищимо. Адже саме вона сьогодні заважає і наповненню бюджету, і залученню інвестицій, і наведенню порядку в місті в цілому", - наголосив Кличко.

Нагадаємо, раніше в жовтні мер Києва Віталій Кличко доручив провести люстрацію в КМДА.