ru ua

Втручання РФ у вибори в США "добре задокументоване", - Тіллерсон

Втручання РФ у вибори в США "добре задокументоване", - Тіллерсон Фото: Рекс Тіллерсон висловився щодо втручання РФ у вибори в США

За його словами, природа цього втручання добре зрозуміла у США і не тільки

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Рекс Тіллерсон заявив, що втручання Росії у торішні вибори президента США "добре задокументоване". Про це він сказав в інтерв’ю телеканалу NBC.

"Я вважаю, що є широкий перелік важливих питань, які потрібно вирішити в контексті відносин США і Росії. Очевидно, що втручання у вибори є одним із таких питань. Я вважаю, що ця тема досить добре задокументована, природа цього втручання добре зрозуміла тут (у США) і не тільки", - зазначив Тіллерсон.

При цьому він зауважив, що це втручання не було доведено до кінця.

Американський держсекретар також виловив переконаність у тому, що відносини США і Росії треба повернути на рівень, який відповідає американським національним інтересам. На його думку, стан американо-російських відносин не відповідає не лише інтересам Вашингтона, а й усього світу.

Нагадаємо, раніше державний секретар США Рекс Тіллерсон заявив, що відносини його країни з Російською Федерацією неможливо перезавантажити або почати "з чистого аркуша".