Влада Великобританії розглядає можливість націоналізації Royal Bank of Scotland, - джерело

Уряд Великобританії розглядає можливість повної націоналізації Royal Bank of Scotland, передає Reuters з посиланням на анонімне джерело в уряді. За його оцінками, покупка решти 18% акцій RBS обійдеться британському уряду в 5 млрд фунтів стерлінгів (7,8 млрд долл). Проте, як указує джерело, міністр фінансів країни Джордж Осборн не схвалює дану ідею, оскільки це означає, що уряд повинен буде вирішити проблему токсичних боргів RBS.

Міністерство фінансів Великобританії відмовилося коментувати дану інформацію.

Британський банк Royal Bank of Scotland є одним з найбільших банків Європи. Заснований в 1727 р. Група спеціалізується на наданні послуг у сфері роздрібного і корпоративного банкінгу, фінансових ринків, споживчого кредитування, страхування і управління капіталом в Європі, США і Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Штаб-квартира банку знаходиться в Едінбургу. В даний час 82% акцій банку знаходяться під контролем британської держави, що надала RBS екстрену допомогу під час фінансової кризи в 2008 р.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся