Влада Канади виділить Киргизії 500 тис. дол. гуманітарної допомоги

Влада Канади виділить Киргизії 500 тис. дол. гуманітарної допомоги, передає РБК з посиланням на Associated Press. Як заявила міністр у справах міжнародної співпраці Канади Бев Ода, ці кошти будуть направлені в Міжнародний комітет Червоного Хреста, звідки вони розподілятимуться на потреби населенню середньоазіатської республіки, що постраждала від межнетнічних конфліктів.

Напередодні уряд США виділили 32 млн дол. на гуманітарну підтримку Киргизії. Про це повідомив на прес-конференції в Бішкеку помічник державного секретаря США з питань Південної і Центральної Азії Роберт Блейк. Також він відзначив, що найближчим часом буде оголошене про нові зусилля США по підтримці постраждалих. Крім того, США виділили близько 5 млн дол. у відповідь на запит Управління верховного комісара ООН у справах біженців, щоб забезпечити діяльність цієї структури в Узбекистані і Киргизії.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся