Влада Німеччини заборонила Rheinmetall будувати центр підготовки для Міноборони РФ

Понеділок 04 серпня 2014 15:01
Міністерство економіки ФРН відкликало у концерну Rheinmetall дозвіл на будівництво центру бойової підготовки для Міністерства оборони Росії.

Міністерство економіки ФРН відкликало у концерну Rheinmetall дозвіл на будівництво центру бойової підготовки для Міністерства оборони Росії. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Так, спочатку 4 серпня газета Süddeutsche Zeitung повідомила, що міністерство економіки Німеччини відкликало у компанії Rheinmetall дозвіл на будівництво центру бойової підготовки для російських солдатів в нижегородському Муліно.

Пізніше Мінекономіки в Берліні підтвердило цю інформацію німецької газети, передає агентство Reuters.

Ще в березні цей проект був заморожений міністром економіки Німеччини Зігмаром Габріелем як реакція на кризу в Криму. Тоді федеральний уряд зазначав, що "в нинішній ситуації" реалізація проекту неможлива. Вартість угоди становить 100 млн євро.

"Нинішнє рішення міністерства економіки Німеччини стане прецедентним як в німецько-російських відносинах, так і в загальній дискусії про експорт зброї. Відкликавши дозволу, Німеччина вийшла за межі санкції, прийнятих ЄС щодо Росії. Мораторій на продаж зброї входить до списку обмежувальних заходів, узгоджених минулого тижня. Але він не поширюється на вже укладені угоди", - відзначає видання.

Нагадаємо, 31 липня 2014 року Рада ЄС офіційно ввела економічні санкції проти Росії у світлі дестабілізації ситуації в Східній Україні.

Зокрема, санкції передбачають введення ембарго на імпорт та експорт зброї і подібного матеріалу в Росію; заборону на експорт товарів подвійного призначення і технологій для військового використання в Росію чи російським кінцевим військовим користувачам.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся