Власті Донецької області запропонували Києву підписати тимчасовий конституційний договір

Середа 23 квітня 2014 11:56

Керівництво Донецької області запропонувало Києву підписати тимчасовий конституційний договір, до якого увійшли б питання повноваження регіонів, виборність губернатора і статус російської мови. Відповідну заяву опубліковано на тимчасовому сайті Донецької обласної державної адміністрації (ДОДА).

Як зазначає ДОДА, за інформацією спостерігачів ОБСЄ, "ситуацію на сході України загострюють невеликі ізольовані групи". При цьому опитування громадської думки показують, що жителі області хочуть бути "незалежною частиною єдиної політично стабільної країни і чекають реальних поступок від Києва".

"Ускладнює діалог той факт, що реформування самоврядування неможливе без внесення змін до Конституції України, а це довготривалий процес. На сьогодні найкращим виходом із ситуації стало б підписання тимчасового конституційного договору, до якого увійшли б питання повноваження регіонів, виборність губернатора і статус російської мови", - йдеться в повідомленні ДОДА.

Раніше Кабінет міністрів поширив заяву, у якій закликав жителів регіонів подавати кандидатури людей, гідних ці ​​регіони очолювати.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся