ua en ru

Влада проводить переговори для запобігання силового сценарію в Луганську, - заступник голови АПУ

Центральною владою застосовуються вичерпні заходи для запобігання силового сценарію в Луганську, де залишається захопленою будівля обласного управління СБУ.

Центральною владою застосовуються вичерпні заходи для запобігання силового сценарію в Луганську, де залишається захопленою будівля обласного управління СБУ. Про це повідомив тимчасово виконуючий обов'язки заступника глави Адміністрації Президента України Андрій Сенченко, повідомляє прес-служба виконуючого обов'язки Президента України.

"Для цього проводяться переговори. Крім того, виконуючим обов'язки Президента України було прийнято політичне рішення, що всім , хто складе зброю і звільнить будівлю СБУ, буде гарантована амністія", - сказав Сенченко.

При цьому він зазначив, що владу непокоять факт наявності в захопленій будівлі СБУ зброї та інформація про її замінування.

"Влада повинна забезпечити спокій і нормальне функціонування міста. Саме тому вживаються усілякі зусилля для нормалізації ситуації" , - наголосив Сенченко.