Влада не виконала жодну з даних на Майдані обіцянок, - Медведчук

НовиниПолітика    10.10.2014 - 12:20

Після підписання угоди про асоціацію з ЄС влада не виконала жодну з даних на Майдані обіцянок, вважає лідер громадського руху "Український вибір" Віктор Медведчук.

"Майдан-2014 був протестом проти корупції, беззаконня, свавілля влади. Корумпований диктаторський режим Януковича був повалений, до влади прийшли опозиційні політики - так звані лідери Майдану. Вони отримали всю повноту влади, розподіливши за партійно-квотним принципом всі посади в державі, підписали УА з ЄС, обіцяючи, що це вирішить всі проблеми, а потім відклали вступ угоди в дію, розуміючи, що євроінтеграційні реформи ведуть до закриття підприємств, зростання безробіття і цін, краху як окремих галузей, так і економіки в цілому", - зазначив політик.

Лідер "Українського вибору" нагадав, що з дня підписання угоди вже пройшло більше півроку, але жодна з обіцянок влади так і не виконано: не прийнятий закон про всеукраїнський та місцевий референдуми за народною ініціативою, немає ефективного антикорупційного закону і, що куди страшніше, немає політичної волі для боротьби з корупцією. Не розроблено зміни до Конституції України щодо децентралізації влади та розширення прав регіонів.

На думку Медведчука, наївна віра українського народу в те, що одним розчерком пера можна викорінити всі недоліки системи державного управління, зробила громадян заручниками недалекоглядної політики Києва.

"Корупція, беззаконня, безкарність, свавілля і свавілля чиновників - все це має місце і при новій владі. Ми знову стаємо свідками скандальних призначень на високі посади і не менш скандальних звільнень, корупційних угод, схем і резонансних викриттів. Влада, як і раніше стоїть на сторожі своїх особистих інтересів та інтересів олігархів, а не пересічних громадян", - підкреслив Медведчук.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top