ru ua

Влада Києва зупинила будівництво на вулиці Малишка

Влада Києва зупинила будівництво на вулиці Малишка Фото: Віталій Кличко (kievcity.gov.ua)

Силами департаменту благоустрою Києва почали демонтаж будівельного паркану

Силами департаменту благоустрою Києва почали демонтаж будівельного паркану за адресою: вулиця Малишка, 9, наразі демонтаж триває. Про це на своїй сторінці у Facebook написав депутат Київради Олесь Маляревич.

Зокрема, Він подякував активним мешканцям масиву, які допомогли відстояти ділянку. А також – меру столиці Віталію Кличку за принципову позицію у цьому питанні.

За словами Маляревича, на засіданні постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування було підтримано проект рішення щодо розірвання договору оренди земельної ділянки наданої у 2005 та подовженого у 2010 році.

"Також проектом рішення пропонується створити на даній території сквер! У четвер, 17 травня, проект рішення буде розглянутий на сесії Київради як невідкладний. Впевнений, що його підтримають депутати і вже цієї осені разом розпочнемо створення скверу!", – написав депутат Київради.

Як відомо, у січні цього року мер столиці Віталій Кличко доручив призупинити будівельні роботи на вулиці Малишка, а також звернувся до забудовника надати всю необхідну документацію на будівництво. Він також звернувся до контролюючих органів та прокуратури міста з вимогою перевірити законність початку будівельних робіт. Зокрема, встановлення будівельного паркану.