ru ua

Віце-прем'єр Зубко пройшов люстраційну перевірку

Віце-прем'єр Зубко пройшов люстраційну перевірку Віце-прем'єр-міністр Геннадій Зубко

Віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко пройшов люстраційну перевірку. Про це йдеться в документі, розміщеному на офіційному сайті Верховної Ради України.

Так, в документі сказано, що Апарат Верховної Ради провів перевірку достовірності відомостей стосовно застосування заборон, передбачених законом України "Про очищення влади", до Геннадія Зубка, який займає посаду віце-прем'єр-міністра України - міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

"За результатами перевірки встановлено, що до Зубко Р. Р. не застосовуються заборони, визначені частиною 3 та 4 статті 1 закону України "Про очищення влади", - йдеться в документі, який оприлюднений на порталі Ради.

Нагадаємо, раніше люстраційну перевірку пройшли віце-прем'єр-міністр Валерій Вощевський, міністр соціальної політики України Павло Розенко, міністр закордонних справ України Павло Клімкін, міністр аграрної політики і продовольства України Олексій Павленко, міністр економічного розвитку і торгівлі України Абромавічус, міністр оборони Степан Полторак, міністр Кабміну Ганна Онищенко, глава Національного банку України Валерія Гонтарєва, міністр внутрішній справ Арсен Аваков, голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко та ряд інших чиновників.

Раніше повідомлялося, що прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк також пройшов люстраціну перевірку.

В Україні 16 жовтня 2014 р., набув чинності закон № 1682-VII "Про очищення влади"(про люстрацію).