У Вінницькій області з'явилася нова сонячна електростанція

У Вінницькій області з'явилася нова сонячна електростанція
Фото: сонячні батареї (pixabay.com)

Чорноминська сонячна електростанція має потужність 1,5 тис. кіловат

Державна архітектурно-будівельна інспекція у Вінницькій області зареєструвала дозвільні документи про готовність до експлуатації нової сонячної електростанції (СЕС) в селі Чорномин Піщанського району. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.

"Чорноминська СЕС-2 має потужність 1,5 тис. кіловат. Будівництво об’єкту було розпочате ще у квітні поточного року. Замовником виступило товариство з обмеженою відповідальністю "Гранд Солар". Загальна вартість інвестицій склала 31,4 млн гривень", - говориться в повідомленні.

У Кабінеті міністрів України додали, що в період з 17 по 31 серпня департамент Державної архітектурно-будівельної інспекції у Вінницькій області зареєстрував 174 дозвільні документи. З них - 116 повідомлень про початок виконання будівельних робіт, три дозволи на виконання будівельних робіт, 54 декларації та один сертифікат про готовність об’єктів до експлуатації.

Нагадаємо, у лютому нову сонячну електростанцію запустили під Києвом.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся