У Вінниці затримано на хабарі головного інспектора одного з митних постів

НовиниНадзвичайні події    30.07.2017 - 14:23
Фото: затримання вінницького митника на хабарі (прес-служба прокуратури)
Фото: затримання вінницького митника на хабарі (прес-служба прокуратури)

Він отримав 20 тис. гривень за безперешкодне переміщення без митного оформлення товарів

Прокуратурою Вінницької області викрито та затримано митника під час отримання 20 тисяч гривень неправомірної вигоди. Про це повідомляє прес-служба обласної прокуратури.

"29 липня 2017 року о 19:00 викрито та затримано на місці події головного державного інспектора одного з митних постів Вінницької митниці Головного управління Державної фіскальної служби в області, який вимагав та отримав від особи неправомірну вигоду в сумі 20 тисяч гривень за безперешкодне переміщення без митного оформлення товарів комерційного призначення в понад встановлену вагу і кількість", - йдеться в повідомленні.

Зазначено, що вказану службову особу затримано в порядку ст. 208 КПК після вчинення тяжкого кримінального правопорушення, а саме отримання ним неправомірної вигоди.

Нині в кримінальному провадженні проводяться першочергові слідчі (розшукові) та процесуальні дії, спрямовані на об’єктивне встановлення обставин кримінального правопорушення, у тому числі проведено низку оглядів та обшуків, допитуються заявник, свідки та підозрюваний.

altaltaltalt
Фото: затримання митника на хабарі у Вінниці (прес-служба прокуратури)

Слідчими та процесуальними керівниками вручено затриманому повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК, а також готуються клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою і про відсторонення від посади.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві затримано помічника чиновника МВС за вимагання 1,5 млн гривень.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top