У "Вінницягазі" розповіли про наслідки несправності вентканалів

НовиниЕнергетика    04.08.2016 - 15:30

З початку року в оселях мешканців Вінницької області встановлено 532 факти втручання у роботу димових та вентиляційних каналів, ще у 35-ти квартирах було припинено газопостачання через відсутність актів про справність димвентканалів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Вінницягазу".

ПАТ "Вінницягаз" зазначає, що несправні димарі та вентиляційні канали є причиною скупчення у приміщенні чадного газу, отруєння яким може мати смертельні наслідки. Крім того, "Вінницягаз" звертає увагу своїх абонентів, що газорозподільна компанія не займається перевіркою стану димових та вентиляційних каналів. Обслуговуванням ДВК займаються, натомість, спеціалізовані організації, які мають відповідний дозвіл Управління Державної праці на проведення таких робіт.

"Користуватись газом дозволяється лише при справному димоході і вентканалі. Це одна з умов, що гарантує безпеку споживачу і його родині. Тому вкрай важливо, аби абонент забезпечив представникам сторонніх організацій доступ до свого помешкання задля проведення такої перевірки. А у випадку виявлення порушень у роботі ДВК – негайно вжив заходів щодо їх усунення. Інакше газорозподільна компанія, керуючись правилами безпеки, буде змушена тимчасово призупинити газопостачання такому споживачеві", - зазначив в. о. директора технічного ПАТ "Вінницягаз" Сергій Бойко.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся