Вілкул доручив розповсюдити в Україні практику соціальних патрулів для порятунку від морозів бездомних

НовиниПолітика    28.12.2012 - 17:36

Практика соціальних патрулів для порятунку від морозів безхатченків має бути поширена на всю Україну. Таке доручення керівникам областей та главам профільних міністерств дав Віце-прем'єр-міністр України Олександр Вілкул під час урядової селекторної наради, яка пройшла під його головуванням. На нараді були розглянуті питання щодо оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов'язанні з несприятливими погодними умовами в період новорічно-різдвяних свят, а також щодо стану прийняття місцевих бюджетів, повідомляє прес-служба уряду.

"У всіх містах і районах вже створені спеціальні пункти обігріву. Проте в Україні від переохолодження вже померли 133 людини, переважна більшість з яких не мають постійного місця проживання. Для вирішення цієї проблеми необхідно поширити практику соціальних патрулів", - зазначив урядовець.

До складу такої патрульної групи має входити представник правоохоронних органів або працівник Державної служби України з надзвичайних ситуацій, лікар та соціальний працівник. Патруль має бути забезпечений автотранспортом.

Читайте також: В Україні для ліквідації наслідків негоди на автодорогах задіяно 1,9 тис. одиниць техніки

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top