Ветвицький: ВР наступного тижня розгляне законопроект про доплату вчителям та лікарям

Четвер 27 жовтня 2011 09:15

Верховна Рада України наступного тижня розгляне законопроект про доплату вчителям та лікарям. Про це заявив народний депутат, президент партії "Правда" Дмитро Ветвицький, коментуючи власний законопроект №8651 щодо встановлення додаткових соціальних гарантій для працівників культури, освіти та охорони здоров'я, повідомляє прес-служба нардепа.

"Наші вчителі, лікарі та працівники культури отримують копійки. Існуючи доплати для цих категорій бюджетних працівників занадто малі, та й вони не виплачуються у повному об'ємі. Тому ми ініціювали встановлення додаткових соціальних гарантій для працівників культури, освіти та охорони здоров'я, які будуть єдиними для всіх цих категорій працівників, а також встановили чіткі розміри таких виплат на законодавчому рівні", - заявив Ветвицький.
Відповідно до законопроекту вчителі, лікарі та працівники культури щорічно отримуватимуть допомогу для оздоровлення, винагороду за сумлінну працю, допомогу для вирішення соціально-побутових питань - в розмірі посадового окладу, а також щомісячну надбавку за вислугу років: від 10% до 30%.
Крім того Ветвицький пропонує доплачувати за роботу у сільській місцевості у вигляді щомісячної надбавки для вищенаведених категорій працівників в розмірі 25% від посадового окладу.
"Аби зупинити поступове вимирання села, нам потрібно забезпечити сільських вчителів, лікарів та працівників культури, аби у селах функціонували такі необхідні інфраструктурні елементи, як дитсадки, школи та заклади культури. Тільки у такому разі молодь буде залишатися у селі, створювати там сім'ї та народжувати дітей. Тільки тоді у села буде майбутнє", - зауважив президент партії "Правда".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся