Верланов: завдяки боротьбі з "конвертами" бюджет отримає 3 млрд грн у вересні

Верланов: завдяки боротьбі з "конвертами" бюджет отримає 3 млрд грн у вересні
Фото: Сергій Верланов (з відкритих джерел)

Верланов розповів, як вдалось забезпечити надходження мільярдів у держбюджет

У вересні сума нарахованого податку на додану вартість за підсумками серпня 2019 року склала 19,8 млрд грн, що на 2,9 млрд грн, або на 17,2 %, більше аналогічного періоду 2018 року (16,9 млрд грн). Про це повідомив голова Державної податкової служби (ДПС) Сергій Верланов на своїй сторінці у Facebook.

За словами голови ДПС, подібного результату податківцям вдалося досягти завдяки наполегливій аналітичній роботі та ефективному відпрацюванню сектору мінімізаторів, у тому числі компаній, які використовують з метою конвертації.

Верланов: завдяки боротьбі з "конвертами" бюджет отримає 3 млрд грн у вересніФото: facebook.com/sergey.verlanov

"Наполеглива аналітична робота вже дозволяє приносити мільярди у державний бюджет. Без "маски-шоу", без "пресування" платників податків, без ганебних "планових штрафів", - зазначив Верланов.

При цьому, станом на серпень 2019, якщо порівнювати з аналогічним періодом минулого року, база оподаткування зросла лише на 2,2% з 723 до 739 млрд грн, тобто майже не змінилася.

"Ми робимо все, щоб нова Податкова реалізувалася як справжня сервісна служба з якісним адмініструванням податків. Навіть перші кроки в цьому напрямі вже демонструють більшу ефективність, ніж у старої структури", - підсумував Верланов.

Зазначимо, відповідно до даних ДПС, загалом нарахування податку у 2019 році зросло на 12,8%. Так, у 2019 році нараховано податку на суму 152,6 млрд грн, що на 17,5 млрд грн більше аналогічного періоду минулого року (135,1 млрд грн).

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся