ru ua

Верховний суд Швейцарії повторно призупинив рішення CAS у справі "Металіста"

Події навколо дискваліфікації харківського "Металіста" з Ліги Чемпіонів розгортаються все більш нестримно. Нагадаємо, що вранці Верховний суд Швейцарії призупинив рішення CAS, але сам Спортивний арбітражний суд відхилив прохання "Металіста" про повернення команди в Лігу Чемпіонів. Пізніше дискваліфікацію харків'ян знов підтвердив УЄФА, але тепер Верховний суд вирішив повторно призупинити рішення CAS, а справу про договірний матч "Металіст" - "Карпати" переглянути повністю.

Події навколо дискваліфікації харківського "Металіста" з Ліги Чемпіонів розгортаються все більш нестримно. Нагадаємо, що вранці Верховний суд Швейцарії призупинив рішення CAS, але сам Спортивний арбітражний суд відхилив прохання "Металіста" про повернення команди в Лігу Чемпіонів. Пізніше дискваліфікацію харків'ян знов підтвердив УЄФА, але тепер Верховний суд вирішив повторно призупинити рішення CAS, а справу про договірний матч "Металіст" - "Карпати" переглянути повністю. Про це повідомляє офіційний веб-сайт "Металіста".

"Верховний суд Швейцарії безпрецедентно повторно підтвердив призупинення рішення Спортивного арбітражного суду Лозанни. На цей раз, згідно наказу суду, припинення торкається і ФК "Металіст", і спортивного директора команди Євгена Краснікова. Таким чином, висновки CAS про причетність Металіста до договірного матчу буде переглянуто повністю, зокрема - відносно ролі Краснікова. Рішення ВСШ прямо направлене судом в CAS", - повідав перший віце-президент клубу Костянтин Півоваров.

"Металіст повторно звертається до Спортивного арбітражного суду Лозанни з проханням про призупинення рішення УЄФА і про допуск "Металіста" в Лігу Чемпіонів", - підкреслив Пивоваров.