Верховний суд відмовився розглядати позов "Газпрому" про скасування 86 млрд гривень штрафу

НовиниЕнергетика    21.09.2016 - 11:41
Фото: "Газпром" програв суд АМКУ
Стокгольмський арбітраж може відмовити "Нафтогазу" за позовом до "Газпрому", - Коболєв У справі проти "Газпрому" статистика на боці "Нафтогазу", - Коболєв

Суд аргументував відмову недостатністю наданих доказів

Верховний суд України відмовив російському "Газпрому" у розгляді справи за скасування 85,966 927 млрд гривень штрафу, накладеного на компанію Антимонопольним комітетом. Про це йдеться у відповідному рішенні ВСУ.

Таким чином, Верховний суд підтвердив ухвалу Господарського суду Києва від 13 квітня, яким суд повернув без розгляду касацію "Газпрому" про скасування рішення Антимонопольного комітету України про визнання його монополістом на ринку транзиту газу і накладення на штрафу за зловживання монопольним становищем.

Нагадаємо, 22 січня Антимонопольний комітет оштрафував "Газпром" на 85,966 млрд гривень за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту природного газу через українську газотранспортну систему в 2009-2015 роках.

Рішення АМКУ було направлено "Газпрому" 12 лютого.

12 квітня "Газпром" подав позов у Господарський суд Києва з проханням визнати недійсним рішення АМКУ про накладення штрафу.

13 квітня суд повернув цей позов без розгляду.

18 травня Київський апеляційний господарський суд залишив без змін це визначення Господарського суду Києва, це ж рішення 13 липня підтвердив Вищий господарський суд.

Читайте в розділі

Ціна нафти Brent опустилася нижче 46 доларів за барель

Нафта Brent торгується вище 46 доларів за барель

У Стокгольмі стартує судовий процес між "Нафтогазом" і "Газпромом"

On Top