Верховний суд Кіпру дозволив змінити генерального директора дочірнього підприємства "Українська горілчана компанія Nemiroff"

Вища судова інстанція Кіпру 20 жовтня 2011 року підтвердила законність скасування 5 вересня окружним судом Нікосії забезпечувальних заходів, накладених раніше цим же судом відносно всіх 100% акціонерів міжнародної холдингової компанії Nemiroff. Забезпечувальні заходи були прийняті за ініціативою власника 25% акцій Олександра Глуся, з метою не дати акціонерам змістити з посади генерального директора Аллу Глусь - матір Олександра Глуся.

Раніше акціонери відчужили самого Олександра Глуся з усіх посад в компаніях Nemiroff Холдингу, що було підтверджене рішенням Апеляційного суду Вінницької області від 12 жовтня 2011 р. Забезпечувальні заходи прийняті кіпрським судом проіснували два місяці, поки суд не встановив, що вони були прийняті за оманливими заявам сім'ї Глусь.

За словами Анатолія Кипіша, заяви Олександра Глуся про якесь рішення Верховного суду Кіпру від 13 жовтня є відвертою брехнею. Вирішення Верховного суду Кіпру від 20 жовтня 2011 р. дозволить акціонерам ухвалити резолюцію про зміну генерального директора ДП "Українська горілчана компанія "Nemiroff" найближчим часом.

Коментуючи причину конфлікту між акціонерами, Анатолій Кипіш сказав, що сім'я Глусів прагне отримати більше прав, ніж це наказано законом власникові 25% пакету акцій, сім'я Глусів хоче зберегти оперативний контроль над компанією, що не співвідноситься із структурою акціонерного капіталу і доль участі сім'ї Глусь у ньому. Як тільки сім'я Глусь погодиться жити згідно із законом і угоді акціонерів компанії Nemiroff, конфлікт вичерпає сам себе, підкреслив Анатолій Кипіш.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся