"Верес" встановив рекорд чемпіонату України

"Верес" встановив рекорд чемпіонату України Фото: "Зоря" - "Верес" (twitter.com/veres_club)

Клуб сім поспіль матчів завершує внічию

"Верес" встановив новий рекорд чемпіонату України за кількістю нічийних поєдинків поспіль. Про це повідомляє офіційний сайт української Прем'єр-ліги (УПЛ).

Матч 16 туру УПЛ проти "Зорі" (1:1) став для рівненського клубу сьомим поспіль. Попередній рекорд (6 матчів) належав теж "Вересу", який клуб встановив у сезоні 1993/94.

Всього в 16 поєдинках поточного чемпіонату команда Юрія Вірта здобула 10 нічиїх. П'ять разів "Верес" завершував гру з рахунком 1:1, і ще п'ять разів з нулями на табло.

У матчі 17 туру української Прем'єр-ліги рівненському колективу належить зіграти з одеським "Чорноморцем", можливо в цій грі команді вдасться перервати свою нічийну серію. Матч відбудеться 26 листопада о 14:00.

Наразі клуб з 22 очками посідає п'яте місце у турнірній таблиці.

Нагадаємо, рівненський "Верес" став першою командою, котра оформила путівку до чвертьфіналу Кубка України.