ua en ru

Угорщина прагне поглиблення співпраці зі "стабільною" Україною, - прем'єр В.Орбан

13:38 12.11.2010 Пт
2 мин

Президент України Віктор Янукович провів зустріч із прем'єр-міністром Угорської Республіки Віктором Орбаном щодо поглиблення співробітництва в усіх сферах, повідомляє пресс-служба глави держави.

Президент України привітав прем'єр-міністра Угорщини в Україні, наголосивши, що його візит є знаковим для зміцнення добросусідських відносин між Україною та Угорщиною.

"Впевнений, що наші стосунки мають добру основу для поглиблення політичного діалогу та всебічного розвитку масштабної економічної співпраці", - підкреслив В.Янукович.
У свою чергу, прем'єр-міністр Угорської Республіки подякував Президентові України за можливість зустрітися.
В.Орбан наголосив, що Україна - одна із найбільших країн Європи, і один із найбільших сусідів Угорщини, тому він відчував своє зобов'язання якнайшвидше здійснити сюди візит.

"Однозначно, що у Вашій особі ми бачимо величезну стабільність для України, для регіону", - підкреслив він.
Прем'єр-міністр висловив переконання, що наші країни мають великі перспективи для поглиблення співробітництва в усіх сферах. "Такої ситуації, яку ми маємо зараз, ще не було - стабільна Україна є сусідом стабільної Угорщини. На мою думку, це - величезні можливості. І я переконаний в тому, що багато залежить від Вас і від мене особисто, що ми можемо із цих стабільних відносин реалізувати", - сказав В.Орбан.
В.Янукович під час зустрічі також підкреслив, що поточний рік був важливим і для України, і для Угорщини, наголосивши, в нашій державі вдался нарешті подолати політичну нестабільність та розпочати активний процес реформування всіх сфер життя.
Наприкінці зустрічі Президент подарував прем'єр-міністру Угорщини футбольного м'яча та комплект футбольної форми з символікою Євро-2012.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: