Поліцейським в Угорщині заборонили надягати форму при проведенні ними акцій політичного протесту і демонстрацій в захист своїх прав, повідомив журналістам керівник профспілки правоохоронних органів Угорщини Петер Конья, передає радіо "Маяк".
За його словами, відповідно до змін, які були внесені парламентом в регламент поліцейської служби, працівники правоохоронних органів зможуть тепер надягати форму на різні політичні заходи протестного характеру лише з дозволу свого вищого керівництва.
На думку профспілкового лідера, подібний крок ослабляє можливість привертати увагу влади і суспільства до проблем.
На початку 2010 р. угорські профспілки, що представляють інтереси працівників правоохоронних органів, не раз заявляли про свою незгоду з діями влади в області "урізання" поліцейським премій і інших фінансових дотацій.
Поліцейські профспілки вважають, що скасування так званої 13-ої зарплати, збільшення віку виходу на пенсію, урізання виплат за лікарняним листом робить працівників правопорядку найбільш постраждалою стороною в ході політики скорочення витрат державного бюджету, що проводиться владою.