ru ua

Великобританія підтримує ідею членства України в ЄС, - посол країни в Україні

Великобританія підтримує ідею членства України в ЄС. Про це заявив у приміщенні парламенту Великобританії посол Великоїбританії в Україні Саймон Сміт, передає прес-служба посольства України у Великобританії.

У своєму виступі Сміт поділився з аудиторією враженнями від перших місяців свого перебування на посаді посла в Україні, зокрема досвідом спостереження за нещодавніми парламентськими виборами. Торкаючись проблематики європейської інтеграції, він наголосив, що "британський уряд залишається послідовним адвокатом розширення ЄС. Така позиція однозначно передбачає членство України в Євросоюзі".

У контексті дискусії щодо місця Великобританії у Європейському Союзі та підтримки європейських прагнень України він зазначив, що "Сполучене Королівство обстоює необхідність докорінних змін у ЄС у такий спосіб, щоб перетворити його на саме той Євросоюз, у який Україна бажатиме вступити у свій час".

Посол відзначив свій "обережний оптимізм" у питанні інвестиційної привабливості економіки України попри існування, за його словами, певних ускладнень для ведення бізнесу.

Читайте також: Кожара підтвердив стратегічний курс України на європейську інтеграцію