Силовикам РФ доручено розробити заходи "у відповідь" щодо України, - "Ведомости"

Понеділок 15 серпня 2016 03:10
Силовикам РФ доручено розробити заходи "у відповідь" щодо України, - "Ведомости"
Фото: у ЗМІ з'явилася інформація про рішення засідання Радбезу РФ

Росія може перестати стримувати бойовиків ДНР/ЛНР на Донбасі

На засіданні Ради безпеки Росії щодо інциденту в Криму у четвер, 11 серпня, профільним міністерствам і відомствам РФ було доручено розробити і запропонувати конкретні кроки щодо України, у відповідь на нібито дії "українських диверсантів" на півострові. Про це повідомила людина, наближена до Міноборони, передає російська газета "Ведомости".

Співрозмовник газети ще в одному силовому відомстві зазначив, що Радбез РФ визначив заходи зі зміцнення безпеки на самому півострові, але поки що не домовився про "наслідки", якими російські влада пригрозила Києву у зв'язку "диверсіями" в Криму.


Зі слів людини, наближеної до Міноборони РФ, завдання по Україні потужних військових ударів "у відповідь" не розглядається.

Водночас співрозмовник газети, наближений до "керівництва" самопроголошеної "Донецької народної республіки", повідомив, що Москва може перестати стримувати відповідні дії бойовиків ДНР у відповідь на нібито "безперервні артилерійські обстріли" з боку українських військових.

З його слів, навесні цього року така заборона вже послаблювалася.

Заяви РФ призначені для Заходу 

На думку керівника Російської ради у міжнародних справах Андрія Кортунова, адресатом російських заяв про заходи є швидше Захід, аніж Київ.

"Це певний важіль впливу на позицію Заходу, якщо буде зібрана доказова база. Це привід закликати Захід посилити тиск на Київ, але поки що ми бачимо, що на Заході вже заявили про відсутність доказів і висловили недовіру", - пояснив він.

Нагадаємо, зі слів віце-президента США Джозефа Байдена, американська сторона уважно відстежує всі події навколо кримської провокації, відповідальність за яку повною мірою лежить на Росії.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся