Валенса заявив, що матеріали проти нього "добре сфальшовані"

Валенса заявив, що матеріали проти нього "добре сфальшовані"
Фото: Лех Валенса прокоментував компромат на нього

Він стверджує, що в матеріалах наведено прізвища, які уперше чує

Екс-президент Польщі та колишній лідер профспілкового руху "Солідарність" Лех Валенса назвав "фальшивкою" матеріали про його співпрацю зі спецслужбами, оприлюднені минулого тижня. Про це повідомляє DW.

"Судячи з того, що я бачу на паперах, вони добре сфальшували", - заявив польський політик 28 лютого в Гданську.

За словами Валенси, поки він бачив документи лише на знімках в Інтернеті.

"Я думав, що вони мені надішлють їх хоча б із ввічливості", - зазначив екс-президент Польщі.

Він додав, що в матеріалах наведено прізвища, які він уперше чує. Валенса також подякував за підтримку, яку йому вчора висловили учасники антиурядової демонстрації у Варшаві.

18 лютого глава Інституту національної пам'яті Польщі (ІНП) Лукаш Камінський заявив, що нещодавно знайдені документи свідчать, що Валенса був платним інформатором спецслужб комуністичної Польщі у 1970-76 роках.

За словами керівника ІНП, документи, які були вилучені під час обшуку в будинку останнього міністра внутрішніх справ соціалістичної Польщі генерала Чеслава Кіщака, включають і зобов'язання надавати інформацію, підписане кодовим ім'ям Валенси - Bolek. Серед документів є також звіти і чеки на отримання грошей, підписані Валенсою.

Нагадаємо, десятки тисяч поляків 27 лютого вийшли на вулиці Варшави на антиурядову акцію під назвою "Ми, народ". Учасники протесту, окрім незгоди з діями уряду, також висловили свою підтримку Леху Валенсі.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся