VAB Лізинг спільно з РАЙЗ представили на Інтерагро-2013 оптимальні рішення придбання с/г техніки в лізинг

"VAB Лізинг підтримує розвиток українського агробізнесу, надаючи послуги фінансового лізингу для придбання сільськогосподарської техніки та обладнання. Спільно з РАЙЗ ми створили оптимальну лізингову програму, яка дозволяє сільгоспвиробникам отримати техніку з мінімальним авансом від 20% на термін до 5 років. А головною особливістю цієї програми є можливість отримання безвідсоткової розстрочки на строк до 2-х років! Це дозволить сприяти більш активної заміни застарілої техніки аграріями та запровадження нових технологій", - зазначає генеральний директор VAB Лізинг Людмила Золотарьова.

Згідно з повідомленням, клієнтам пропонуються індивідуальні умови, гнучкі сезонні графіки, підібрані під особливості кожного клієнта, можливість виділення залишкової вартості для зменшення щомісячної навантаження, гнучкий підхід до оцінки фінансового стану компанії, розстрочка по страховці, реєстрації, та інші послуги.

"Переваги нашої партнерської програми очевидні. Вони дозволяють сільськогосподарським виробникам посилювати свої потужності, реагувати на зміни вимог ринку і при цьому раціонально використовувати оборотні засоби. Адже витрати по лізингу розподілені в лізингових платежах на тривалий період обслуговування зобов'язань, і лізингоодержувачу не потрібно відволікати відразу всю суму для оплати повної вартості техніки. Тобто Лізингоодержувач може швидко модернізувати свій парк і отримати у своє розпорядження додаткові переваги, передбачені сервісним пакетом. Це зручний інструмент для вибудовування ефективної роботи в умовах жорсткої конкуренції. Відповідно, інші залучені кошти Лізингоодержувач може повноцінно використовувати для закупівлі сировини, ПММ, добрив та інших витратних матеріалів", - резюмує експерт.


VAB Лізинг зареєстрована в листопаді 2005 року. VAB Лізинг надає послуги фінансового лізингу транспорту (легкових і вантажних автомобілів, автобусів), сільськогосподарської та спецтехніки, а також оперативний лізинг легкових автомобілів, лізингові послуги з сервісом юридичним і фізичним особам. Статутний фонд VAB Лізинг складає 35 млн 350 тис. грн.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся